Lukrecja

Anne Goscinny, Lukrecja. Wydawnictwo Znak, 2019

Opis wydawcy:

LUKRECJA (copyright wydawnictwo Znak)

„Cześć, jestem Lulu!

I tyle z dobrych wiadomości. Moje życie jest pełne katastrof. Marzyłam o psie, ale dostałam… żółwia. Nazwałam go Madonna. Nie mogłam doczekać się szkolnej wycieczki, dopóki moja mama nie zgłosiła się na opiekunkę (na ochotnika!) A gdy zrobiłam imprezę, to wpadła na nią, uwaga… babcia. Dobrze, że chociaż nauczyła nas grać w karty. I teraz wymiatamy w szkole z Aliną, Karoliną i Pauliną. Choć przyznam szczerze – gdy po szkolnym korytarzu przechodzi pewien chłopak ze starszej klasy, to nie mogę się skupić..

Anne Goscinny – w dzieciństwie spędzała czas z „Mikołajkiem” i innymi chłopięcymi postaciami, ale już w głębi duszy marzyła o świecie Lukrecji!”

(źródło opisu i okł.: www.znak.com.pl)

Sprawdź dostępność w katalogu

Pozostałe nowości i bestsellery wydawnictwa Znak na stronie www.znak.com.pl


Notice: Undefined index: disallpostcom in /www/ksiaznica_www/www/_nowosci/wp-content/plugins/comment-disable-master/main.php on line 62

Notice: Undefined index: hideallpostcom in /www/ksiaznica_www/www/_nowosci/wp-content/plugins/comment-disable-master/main.php on line 73

2 myśli w temacie “Lukrecja”

  1. Czytałam Lukrecję! Troszkę przpomina Mikołajka, ale ma swój własny unikatowy styl.
    Z młodzieżówek polecam też „Klub fanek W.M.”, niby bohaterka jest strasza niż Lukrecja, ale to wciąż dziecko. Lekka, romantyczna opowieść dla nastolatków.

  2. Fajna jest Lukrecja. Z mojej strony polecam „Klub miłośniczek w.m.” chociaż bohaterka jest trochę starsza, to jednak wciąż dziecko. Miłe czytadło dla nastolatek… w każdym wieku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *