okładka książki slow down

Slow down

Rachel Williams, Slow down – zwolnij. 50 opowieści o przyrodzie, która wnosi spokój do zabieganego świata. Wydawnictwo Znak, 2021

Opis wydawcy:

„Wszędzie wokół nas natura czyni cuda. Każdego dnia, o każdej godzinie tuż obok zachodzą magiczne przemiany. Jednak nie zawsze łatwo je dostrzec.

PRZECZYTAJ 50 OPOWIEŚCI O PRZYRODZIE PRZEDSTAWIONYCH W TAKI SPOSÓB, BY MÓC SIĘ JEJ W SPOKOJU PRZYJRZEĆ. A POTEM WYJDŹ Z DOMU I PRZEKONAJ SIĘ, CO ZOBACZYSZ, KIEDY ZWOLNISZ.

Zatrzymaj się, weź głęboki oddech i pokaż swojemu dziecku, ile w naturze jest zagadek do rozwiązania.

Dlaczego ważki są uznawane za najlepszych lotników wśród zwierząt? Ile dżdżownic musi zjeść kret, żeby nie być głodnym? Czemu nie ma dwóch takich samych płatków śniegu i dlaczego słoneczniki zawsze obracają się w kierunku słońca?

Ta książka w duchu slow down nauczy twoje dziecko bycia wrażliwym i uważnym na to, co wokół nas: poranny śpiew ptaków, chmury zwiastujące deszcz, księżyc zmieniający swój kształt na nocnym niebie.

„Slow Down” dzięki swoim wyjątkowym i szczegółowym ilustracjom pomoże dziecku zrozumieć wiele zjawisk, których nie można zobaczyć gołym okiem.”

(źródło opisu i okł.: www.znak.com.pl)

Sprawdź dostępność w katalogu

 

okładka książki slow down

Pozostałe nowości i bestsellery wydawnictwa Znak na stronie www.znak.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *